we

01. TROCHĘ HISTORII

Dzień ślubu to wyjątkowy moment dla każdej Pary. W ferworze przygotowań i radości mieszającej się z troską o to, czy wszystko zostało dopięte na ostatni guzik nie można zapomnieć o właściwym uwiecznieniu tej niezwykłej chwili. Fotografia Ślubna to idealny sposób na zatrzymanie najpiękniejszych wspomnień! Podczas sesji zdjęciowej to Wy jesteście najważniejsi.

Nie, nie kończyłem szkół o profilu fotograficznym. Stos przeczytanych książek, analiza tysięcy zdjęć i nieustanna praktyka przekonały mnie, że człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach. Dlaczego fotografuję? Bo lubię! :-) Dla mnie to frajda, zabawa i jednocześnie wyzwanie i satysfakcja! Człowiek, ludzie, relacje, emocje, ulotne chwile… To najbardziej lubię zatrzymywać w moich kadrach.

Organizuje wyjątkowe sesje zdjęciowe w plenerze. Tworzymy niepowtarzalne plenery, ale również nieskrępowaną atmosferę. Fotografia plenerowa pozwala na połączenie sukni ślubnej i garnituru z ukochanym przez Was miejscem, z najwspanialszymi Waszymi wspomnieniami!

wedding

02. MOJA OFERTA

Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, które pragniemy zachować w pamięci jak najlepiej. I tutaj zaczyna się moje zadanie! W reportażu ślubnym zależy mi przede wszystkim na naturalnych ujęciach i prawdziwych emocjach, dlatego pracuję dyskretnie i jednocześnie w bardzo przyjacielskiej atmosferze :-)

Moja pełna oferta zawiera w sobie: począwszy od coraz bardziej popularnej sesji narzeczeńskiej organizowanej kilka dni przed weselem przez w dniu ślubu: przygotowania przed weselne, błogosławieństwo, ceremonie ślubną i oczywiście zdjęcia w plenerze, które mogą odbyć się na szczytach gór, halach, polankach, nad jeziorem i nad morzem oraz w innych wymarzonych przez Państwa zakątkach. W dniu ślubu możemy wykonać również krótką sesję plenerową. 

03. CERTYFIKATY i KURSY

 

Fotograf ślubny Kruszwica, Fotograf ślubny Inowrocław, Fotograf ślubny strzelno, Fotograf ślubny radziejow, Fotograf ślubny skulsk, Fotograf ślubny Mogilno